עיסוי ארוטי כתחליף לאשתי

חיי המין שלי ושל אשתי כבר כמעט ולא קיימים , התשוקה כבר מזמן לא נמצאת ביחסים שלנו. לא בגדתי בה אף פעם,אבל עדיין צריך להשתחרר לפעמים. התחלתי לראות פורנו ולאונן. יום אחד ראיתי פרסום של עיסוי ארוטי באתר פורנו. נכנסתי לקישור וקראתי, הבנתי שהם לא נותנים שירותי סקס במקומות האלה. זה היה מעניין, מצד אחד אני לא הייתי מגדיר את זה כבגידה, מצד שני אתה מקבל סיפוק מאישה.

זה היה קשה למצוא זמן פנוי וגם שאשתי לא תשים לב. סוף סוף היה לי מזל, היא הייתה צריכה לנסוע לחול מעבודה לכמה ימים. באותו יום שהיא עזבה התקשרתי לסלון שמצאתי באינטרנט , לא היה להם לחץ בלקוחות אז הם קבוע איתי לאותו יום. כשבאתי ביקשתי ממארחת לספר לי יותר על השירותים. אחרי הסבר בחרתי עיסוי ארוטי סטנדרטי וכתוספת מקלחת עם בחורה.
נכנסתי לחדר עיסוי , בחורה שבחרתי כבר חיקתה שם,התחלנו עם המקלחת. היא סיבנה לי את כל הגוף, ליטפה אותו בידיים, שפשפה לי את הגב. זה היה כל כף נעים להרגיש שוב פעם מגע של אישה יפה. אחרי המקלחת חזרנו לחדר ,הזין שלי כבר עמד כמו מטורף,רציתי לגמור. היא מרחה על הגוף שלי ושלה שמן והתחילה להחליק עם הגוף שלה על הגוף שלי. ראו שהיא הייתה מקצועית במה שהיא עשתה. ביליתי שם שעה וחצי מדהימים, חזרתי לבית עם כל כך הרבה אנרגיה שהחלטתי שאני ינסה לתקן את הזוגיות שלי.