חלומות רטובים

אני פותח את העיניים ומסתכל על התקרה, עדיין חשוך בחדר. אני מוצא את הטלפון שלי, המסך שלו מסנוור אותי ,עדיין מוקדם בבוקר. אני סוגר את הטלפון ,מסתובב על הצד ומנסה לחבק אותה. היא עדיין ישנה,אי מרגיש שהזין שלי נוגע בטוסיק שלה. היא מגמגמת משהו וחוזרת לישון. אני מכניס את היד מתחת לחולצה שלה , מוצאת את השדיים שלה. אני נוגע בעדינות בפטמות שלה ומתחיל לשחק איתם. היא עדיין לא מתעוררת ,אנו מסובב אותה על הגב, היא שוב פעם מגמגמת משהו בכל קול לא מרוצה. אני מתחיל לנשק את השדיים שלה,נושך את הפטמות, היא מתחילה לגנוח תוך שינה. אני מעביר עם האצבע על הפנים שלה ועוצר על השפתיים שלה,היא פותחת את הפה ומתחילה למצוץ.

היא עדיין לא התעוררה, אני קם מוריד את התחתונים וחוזר על מה שעשיתי עם האצבע רק עם הזין, שוב היא מתחילה למצוץ. אני מרגיש את הלחץ דם יורד למטה וברגע שהזין כבר אומד אני מוציא אותו מהפה שלה. אני מוריד את התחתונים שלה,אני רואה שנשאר עליהם כתם רטוב ,אני מעביר עם אצבע בין הרגליים שלה,כן היא כבר רטובה ועדיין רדומה.

אני נכנס, היא מתחילה לנשום עמוק ולגמגם את השם שלי. אני מתחיל לזוז לאט עם הזמן אני מעלה מהירות ,היא מתחילה לגנוח חזק. אני שומע דפיקות של הלב שלי בראש, עוד רגע ואני מגיע לשיא. היא שוב מסתובבת על הצד,אני מחבת אותה חזק. השמש מתחילה להיכנס לחלון שלנו.