בזמן שאני לא לידך

את נכנסת לחדר שינה, מורחת על עצמך קרם גוף ומכבה את האור. כל לבושה רק בכותנת לילה. את מתכוונת ללכת לישון, כי צריך לקום בעוד 6 שעות. את מכסה את עצמך עם שמיכה , מורידה את היד כדי לסדר את כותנת לילה ובטעות מעבירה עם היד בין הרגליים. מסתבר שאת שאת קצת חרמנית אולי בגלל השיחות ואולי בגלל המחשבות(על הפגישות אינטימיות שלנו כמובן)

את אוטומטית מתחילה ללטף אותך שם, זה מאוד נעים ואת לא עוצרת. המחשבות עוברות משינה לדבר הרבה יותר נעים. את מלטפת את עצמך מלמלה, באזור הדגדגן. את מרגישה שהשפתיים שלך גדלו, נהיו חמים ורטובים מאוד, זה מרגיש שהם גדלו כל כך חזק שלא תצליחי לסגור את הרגליים. את מרגישה איך הפטמות שלך משתפשפות על החולצה ,זה מרגיש נעים ביותר. את מכניסה אחד האצבעות לתוך הכוס שלך, הוא מאוד רטוב כבר אז האצבע נכנסת בקלות רבה.

את חולמת עלי, על הפגישה אינטימית הבאה שלנו, על הסקס הטוב שלנו. שני אצבעות זה עוד יותר נעים. את עוצרת לרגע, קמה מהמיטה , פותחת את הארונית ומוציאה צעצוע ורוד ונחמד. את מרגישה שכבר אין צורך בחומר סיכה.

את חוזרת למיטה ומכניסה את הצעצוע לתוכך, זה ניראה כאילו בהתחלה זה לא יהיה נעים , אבל את כל כך רטובה למטה שהצעצוע נכנס בקלות רבה. את מתחילה להזיז אותו בפנים , איזה הרגשה כיפית זאת. את שוב פעם חושת עלינו , את מדמיינת שאני מלמה ומזיין אותך באיטיות ועדינות.

את בטעות נוגעת בכפתור של הצעצוע והרטט נדלק. ברגע ראשון את רוצה לכבות את הרטט ,אבל די מהר משנה את דעתך ומשאירה אותו דלוק. החרמנות שלך רק עולה. עוברים 5 דקות, או אולי 10 דקות ואת מגיעה לאורגזמה שלך. את מכבה את הרטט ,אבל ממש לא בה לך לקום. ואת נרדמת ככה, עם הצעצוע בפנים.

מחפש בחורה עם פנטזיות סקס משוגעות כאלו? תמצא אותן באתר geisha-escort.com