בוקר טוב

כאשר התעוררתי בבוקר ראיתי איך האור באיטיות מתקרב לסדין האדום ולרגל המתוקה והקטנה שלה, בזהירות הוא עושה את הדרך שלו למלה. החלטתי לעשות את אותו הדבר, רק עם השפתיים שלי. אני מנשק את האצבעות שלה, כך רגל, עולה באיטיות אל הברך,אבל שמיכה לא מאפשרת לי להמשיך. אני נכס מתחת וממשיך עם הנשיקות שלי עד לתחתונים שלה, היא כבר לא ישנה. היא מסתובבת על הבטן ומרימה את הטוסיק שלה קצת. אני מוריד אות התחתונים שלה עם השניים ומשאיר את הטוסיק שלה ערום, מעיף את השמיכה. הריח המשגע שלה, המראה של הטוסיק המושלם שלה, כזה מגרה אותי בשניה אחד. כמו מטורף נושך אותה, פותח אותה ומעביר בעדינות עם הלשון על הכוס שלה. אני מרגיש את צמרמורת שעברה בגוף שלה והפה שלה הוציא גניחה שקטה. אני חוזר שוב פעם על הפעולה שלי, אבל הפעם אני מעביר עם הלשון הרבה יותר חזק וממשיך אל הפי הטבעת שלה. הרגשתי איך היא נלחצה והחלטתי לתת לחור תחת שלה יותר תשומת לב. התחלתי ללקק אותה בתנועות סיבוביות ואז גם ניסיתי להכניס את הלשון פנימה.

אני יודע עד כמה היא אוהבת כשאני עושה ככה ואחרי כמה רגעים אני מרגיש שהחור שלה משתחרר ולא מתנגד כל כך ללשון שלי. הכוס שלה נרטב והמיצים שלה יורדים אל המיטה. אני מלקק אותם. אז אני נעמד ומצמיד את הזין צמוד לכוס שלה. מעביר לאט לאט על השפתיים, מורח את המיצים ומכניס אותו בפנים. הראש של הזין כבר בתוכה, עוד דחיפה והזין כבר עמוק בתוכה. אני מוציא אותו ושוב דוחף חזק בפנים. המיצים שלה נמרחים באחידות על זין. היא מתחילה לגנוח חזק יותר. אני תופס אותה בשיער ומרים את הראש שלה למלה. מנשק את האוזן שלה ולוחש "בוקר טוב מתוקה שלי" וממשיך לזיין אותה. תופס את התחת שלה עם הידיים אני מזיין אותה חזק ומלביש סטירה מידי פעם.

לעט לעט אני מתחיל לשחר עם האגודל בתוך חור תחת שלה. בהתחלה זה קשה,אבל אחרי מספר רגעים האגודל נכנס בקלות, עוד כמה רגעים אחרי הפי הטבעת שלה כבר נותן להכניס שתי אצבעות. עכשיו היא כבר מוכנה לקבל בתחת. אני מוציא את הזין מכוס שלה, כולו רטוב מהמיצים ומכוון אל הטוסיק שלה. לוחץ חזק והוא באיטיות חודר פנימה. אני מרגיש את הפעימות של החור שלה ואז היא מתחילה לזוז בעצמה, עם כל תנוע מלבישה את הזין שלי יותר ויותר עמוק. אחרי כמה רגעים אני בעצמי מתחיל לזיין אותה. אני אוהב לזיין את התחת שלה. היא נופלת, אני מרים אותה וממשיך לדפוק את הזין שלי עמוק בתוך החור שליה. היא כבר צורחת מהנאה.

החלטתי להחליף תנוחה, נשכבתי על המיטה והושבתי אותה מעל עם הגב אלי. ככה אני יכול לראות ממש טוב איך הזין חודר לתוך החור האחורי שלה. אני מחזיק אותה בצדדים ועוזר לה לרכב על הזין. אבל אחרי מספר דקות היא כבר עייפה ולא מסוגלת לזוז. אז שוב פעם החלפתי תנוחה והמשכתי לזיין אותה חזק. הרגשתי פתאום גל של רעידות עובר בגוף שלה. היא נלחצה, כל הגוף שלה התיישר וצרחה חזקה יצאה ממנה. הוצאתי את הזין שלי ונתתי לגוף שלה להשתחרר קצת אחרי האורגזמה החזקה.

הרמתי אותה על הידיים ולקחתי למקלחת. שם במקלחת, אחרי שהיא חזרה להכרה היא כבר עזרה לי לגמור עם הפה שלה.  סקס כזה אפשר לקבל רק מנערת ליווי באמת.