שרמוטה בעבודה

זה היה יום עבודה רגיל. בחוץ היה מזג אוויר מדהים, סוף סוף ימים חמים ואני תקועה במשרד. באותו יום החלטתי שאני פותחת עונת החצאיות, בנוסף לבשתי גרביונים מתחת. היה משעמם בעבודה, הדבר המשעשע היחיד שמצאתי באותו היום, זה את הניסיונות של הגברים להסתכל מתחת לחצאית שלי. בסוף יום עבודה כבר הייתי קצת חרמנית. לא רציתי ישר ללכת הביתה, חיכיתי עד שכולם יעזבו את המשרד והתחלתי לחפש משהו מעניין באינטרנט.

בסופו של דבר מצאתי את עצמי בוידאו צ'אט. פתחתי את המצלמה שלי והתחלתי לדבר שם עם אנשים. היה הרבה גברים שכתבו לי עם הצעות סקס, הם היו עושים ביד מול מצלמה וכותבים לי דברים סוטים בהודעות פרטיות. זה היה מחרמן, אבל הרגשתי שאני רוצה משהו אחר הים. אז קיבלתי הודעה מבחורה. היא הדליקה את המצלמה וראיתי ברונטית סקסית עם שדיים גדולים. היא התחילה לשחק איתי, ליטפה את השדיים שלה וליקקה את שפתיים. התחרמנתי ממש חזק, לא יכולתי לשבת רגועה והתחלתי ללטף את הרגליים שלי. סיפרתי לה שאני במשרד והיא התחילה לחרמן אותי עוד יותר. היא התחילה ללקק ולמצוץ את האצבעות ואז הייתה מורידה אותם למטה, היא שחקה עם הדגדגן שלה וגנחה. לבשתי אוזניות כי רציתי לשמועה את הגניחות שלה. היא התחילה לספר לי את פנטזיות שלה ומה היא הייתה עושה איתי עם היינו במפגש אינטימי.

הייתי בטוחה שאני לבד בשרד, אבל המאבטח עדיין היה שם והוא ראה אותי. הוא עבר בין המשרדים כדי לבדוק שאין אף אחד שם וראה אותי מאוננת ומשחקת עם השדיים שלי. ברגע שזה קרה הוא נעמד ליד הדלת, פתח את הרוכסן והתחיל לעשות ביד. לא ראיתי אותו די הרבה זמן כי הייתי שקועה במסך של הנייד שלי ובחברה החדשה שלי. רגע אחד הרמתי את העיניים שלי וראיתי אותו. קפאתי, לא ידעתי מה לעשות. אז ראיתי שהוא בעצמו עושה ביד, הבנתי שהוא גם ככה ראה אותי. החלטתי לנצל את ההזדמנות ולקבל הכל. במיוחד שכבר מהבוקר רציתי את זה. סימנתי לו עם האצבע להתקרב והמשכתי לאונן.

כתבתי לחברה החדשה שלי על המקרה והיא ביקשה ממני להראות אותו. הרמתי את המצלמה כדי שהיא תוכל לראות אותנו, היא ביקשה ממני להעביר את האוזניות אליו. ברגע שהוא לבש את האוזניות היא התחילה להגיד מה היא רוצה שהוא יעשה איתי. זה היה מאוד מחרמן. בהתחלה הוא ליקק אותי, אז הוא הושיב אותי על השולחן וזיין אותי, אחרי זה מצצתי את הזין שלו ובסוף הוא הכניס את הזין שלו ישר לתחת. עמדתי מקופלת מול הנייד וצרחתי מהנאה. היא כבר זיינה את עצמה עם צעצוע והייתה ממשיכה להגיד למאבטח איך לזיין אותי. אני הספקתי לגמור פעמיים לפני שהוא הוא הוריד אותי למטה וגמר על הפנים שלי.

את היום הזה אני זוכרת עד עכשיו, גם את היום לאחר זכרתי טוב. זה היה מאוד מביש לראות את המבטח יום למחרת. אבל כאשר הוא ראה אותי הוא אר חייך. מאותו היום ידעתי שאם בה לי סקס בעבודה שיש לי לאן ללכת.