ליליה בקפריסין

אנחנו שוכבים על חוף הים, אתה מנשק אותי בשפתיים החמות שלי. יד ימין שלך על השדיים שלי. אתה מתחיל לנשק את הצוואר, יורד אל השדיים שלי. מלקק את הפטמות ואז מתחיל לנשוך אותן עדינות. אתה ממשיך יותר למטה, בדרך מנשק את כל חלקי הגוף שלי. עם השיניים אתה מוריד את התחתונים שלי. מתחיל ללקק את הכוס שלי. הלשון שלך נכנס עמוק יותר ויותר. האצבע שלך מעסת את פי הטבעת שלי. אתה מבקש ממני לעמוד על ארבע ולפתוח את התחת עם הידיים. אני עושה את זה ואתה מלקק את החור האחורי שלי. כל הגוף שלי מתפתל מהמגע העדין של הלשון החם שלך.
אחרי זה אני מסתובבת ומתיישבת מולך על הברכיים, אני מושכת את המכנסיים שלך למטה וזין ענק שלך משתחרר. אני לוקחת אותו בשתי ידיים ומלקקת את הראש. אז אני לקוחת אותו עמוק עמוק לתוך הפה. אתה כמעט שוכב על הגב, אתה נשען על המרפקים עם ראש מרומם. אחרי שליקקתי ומצצתי די את הזין שלך מספיק אני מתרוממת למעלה ומתחילה לנשק את הבטן שלך ואז אני ממשיכה אל הפטמות שלך. ברגע שאני מגיעה למטרה שלי התחת שלי נמצאת כבר מול הזין שלך. הוא עומד ומשתפשף על הכוס שלי. בלי עזרה של הידיים אני משפדת את עצמי עליו. כמו ילדה טובה אני מתחילה לרכב עליך.
אחרי זה אנחנו משנים את התנוחה. אני נשכבת על הגב, אתה מעליי. אני מרימה את הרגליים על הכתפיים שלך ואתה שוב מכניס את הזין למנערה שלי. אתה מזיין אותי בקצב מאוד גבוהה. אז אנחנו קמים, אתה מחזיק את התחת שלי מנשק אותי ואז מסובב אותי עם הגב אליך. אני נשענת על עץ דקל ומכופפת את הגב שלי. אתה מכסה את הזין בקור ומתחיל להכניס אותו לתחת. אתה מזיין אותי בתחת ואני מרגישה שאתה מתקרב לגמור, אני ממש לא מוכנה שתסיים כל כך מהר.
אני דוחפת את הזין שלך החוצה ומשנה את התנוחה, אנחנו עושים את זה מספר פעמים, הזין שלך משנה חורים שלי ואז אני סוף סוף גמרתי. זה גרם לי לגנוח ולצרוח בכל הכוח. הגניחות שלי חרמנו אותה עוד יותר, אני רואה שאתה רוצה לגמור. אני נשכבת על הגב, אתה עולה עלי ואני תפסת את הזין עם השדיים. הלשון שלי מלקק את הראש ואז אתה גומר על הפנים שלה. כן, המפגש האינטימי הזה באמת לא עבר סתם.