עם חברה

זה קרה כשכבר הייתי נשואה. יש לי חברה ענת, באותה התקופה היא הייתה בת 28 ואני בת 27. הכרנו בחתונה שלי. היא הייתה בזוגיות ואז התחתנה יותר מאוחר. בעלה היה חבר טוב של בעלי והתחברנו ממש טוב. היא הייתה בחורה מאוד יפה, גוף חטוב שדיים גדולים. יום אחד בעלינו עזבו לחו"ל ואנחנו היינו צריכים להצטרף אליהם בעוד כמה ימים. היה לי ממש משעמם לבד בבית. ניקיתי דירה ובלי לחשוב על משהו יותר מעניין לעשות נזרקתי על הספה מול טלוויזיה. שכבתי וראיתי סדרה כלשהי, עד שקיבלתי שיחה מענת. 
-"היי, מה עושה?"
-"היי, שום דבר, משעממת…."
-"תשמעי..בואי אליי. גם אני משתעממת ואז מחרתיים נסע כבר ממני לשדה התעופה"
-"רעיון טוב, תני לי להתארגן ואני אצלך"

לבשתי חולצה קלה בלי חזייה, מכנסיים קצרים מעל חוטיני. קפצתי למונית ובעוד חצי שעה כבר הייתי אצלה. היא פגשה אותי בחלוק קצר והייתי בטוחה שלא היה לה שום דבר מתחת. התיישבנו בסלון, היא הביאה בקבוק יין וכוסות. ישבנו, דיברנו, שתינו, היה משהו בטלוויזיה. כאשר כמעט סיימנו בקבוק היא הציעה, בשביל הצחוק, להדליק סרט פורנו. בחרנו סרטון והדלקנו אותו על הטלוויזיה. הרגשנו כמו בנות צעירות שעושות את זה בפעם הראשונה. בתחילת הסרטון היו שתי בנות מתנשקות שליקקו אחת לשניה. אחרי זה הצטרף אליהן בחור והן התחילו למצוץ לו ביחד. הרגשתי שאני נדלקת והתחתונים שלי לאט לאט נרטבים. ראיתי שענת כבר פתחה רגליים ומשחקת עם הכוס שלה. החלטתי לא להתבייש והכנסתי יד לתוך המכנסיים. 
-"תורידי את המכנסיים שלך, זה הרבה יותר נוח" – היא אמרה לי 
ישר עשיתי את זה. עשינו ביד, גנחנו ביחד עם הבנות מהסרטון. היא השכיבה את הראש על הכתף שלי. הסתובבתי לראות מה היא עושה והשפתיים שלנו נפגשו. הלשון שלה נכנס לפה שלי והתחלנו להתנשק בתשוקה. היא הרימה את החולצה שלי והתחילה ללקק את הפטמות שלי. החלוק שלה כבר נפתח והמראה של השדיים הגדולים שלה הדליק אותי עוד יותר. נשיקות עם אישה היו ממש שונות מנשיקות עם גברים ואני אהבתי את הניסיון החדש. במקביל היא כבר פתחה את הרגליים שלי. ירדה למטה והתחילה ללקק את הכוס שלי. היא עשתה את זה בתשוקה ולא פספסה אפילו חלק קטן. גנחתי בקול רם והיה לי טוב.
-"את כל כך חמה ומתוקה" – ענת לחשה לי
היא כבר זיינה אותי עם שתי אצבעות וליקקה את דגדגן. התחלתי לגמור, הרגשתי גלים של הנאה עולים ויורדים דרך הגוף שלי
-"ענת, אני גם רוצה לעשות לך ככה"
-"ממממ….חמודה שלי"
אם המילים האלה שוב פעם התחלנו להתנשק. הרגשתי את הטעם של הכוס על השפתיים וזה חרמנן אותי בצורה משוגעת. 
-"בואי ננסה 69, אני רוצה ללקק אותך עוד"
נשכבתי עליה והתחלתי ללקק אותה. טעם וריח שלה היו מדהימים. היא גם לא הפסיקה והלשון שלה בסופו של דבר גרם לי להתרומם. יצא שאני יושבת על הפנים שלה. התחלתי להשתפשף על הפנים שלה וזיינתי אותה עם אצבעות. אני בטוחה שאת הצרחות שלי שמעו כל השכנים. גמרתי בפעם השניה ישר על הפנים שלה והיא אפילו לא חשבה לעצור. נפלתי בלי כוחות עליה. החזרתי את הנשימה שלי וחזרתי לפעולה. ליקקתי אותה, זיינתי אותה עם אצבעות, מצצתי את הדגדגן שלה. היא גנחה והתפתלה עם כל הגוף.  אז היא גם קיבלה את האורגזמה שלה. 
אחרי זה המשכנו את המפגש האינטימי שלנו, לא סיפרנו לבעלים שלנו על המקרה. אבל עד היום אנחנו לפעמים עושות ערב בנות בדירה דיסקרטית. לפעמים אנחנו אפילו מזמינים נערת ליווי לשלישיה.